Mng Kargo Bitlis Şubesi

Adres

Gazibey Mahallesi Nur Caddesi No: 68 Merkez Bitlis

Telefon

0 434 226 0044

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bitlis Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bitlis Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bitlis Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Bitlis şubesinin adresine uzak bir konumdaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bitlis ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının imkanlarını kullandık. Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri çoğunlukla altta sıralanan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bitlis Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler, farklı ulaşım yöntemleri ve trafik durumu haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Bitlis Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bitlis Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Bitlis Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.