Mng Kargo Bitlis Şubesi

Adres

Gazibey Mahallesi Nur Caddesi No: 68 Merkez Bitlis

Telefon

0 434 226 0044

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bitlis Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bitlis Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bitlis Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Bitlis şubesinin adresine uzak bir konumdaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bitlis ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının imkanlarını kullandık. Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri çoğunlukla altta sıralanan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bitlis Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler, farklı ulaşım yöntemleri ve trafik durumu haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Bitlis Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bitlis Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Bitlis Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.