Mng Kargo Bor Şubesi

Adres

Adana Caddesi Osmanpaşa Apartmanı No: 86 Bor Niğde

Telefon

0 388 311 2216

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bor Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bor Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bor Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Bor şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı taşıtlarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Bor şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bor Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler yolların trafik durumu da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Bor Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Bor Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bor Şubeleri

Bor ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bor ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun ardından hemen sağındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Bor Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.