Mng Kargo Bor Şubesi

Adres

Adana Caddesi Osmanpaşa Apartmanı No: 86 Bor Niğde

Telefon

0 388 311 2216

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bor Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bor Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bor Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Bor şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı taşıtlarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Bor şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bor Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler yolların trafik durumu da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Bor Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Bor Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bor Şubeleri

Bor ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bor ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Bor Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.