Mng Kargo Borçka Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Çoruh Caddesi Mavi Çarşı İş Merkezi No: 48/C Borçka Artvin

Telefon

0 466 415 1801

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Borçka Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Borçka Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Borçka Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Borçka şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Borçka Şubesi'ne güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Borçka Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz trafik de hesaba katılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Borçka Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Borçka Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Borçka Şubeleri

Borçka ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Borçka ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Borçka Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.