Mng Kargo Borçka Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Çoruh Caddesi Mavi Çarşı İş Merkezi No: 48/C Borçka Artvin

Telefon

0 466 415 1801

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Borçka Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Borçka Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Borçka Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Borçka şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Borçka Şubesi'ne güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Borçka Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz trafik de hesaba katılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Borçka Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Borçka Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Borçka Şubeleri

Borçka ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Borçka ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Daha sonra sağ taraftaki büyütece dokunun. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Borçka Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.