Mng Kargo Boyabat Şubesi

Adres

4 Yol Mevkii 75. Yıl Caddesi No: 7 Boyabat Sinop

Telefon

0 368 300 0006

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Boyabat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Boyabat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Boyabat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Boyabat şubesinin adresine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Maps sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Boyabat Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Boyabat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Boyabat Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Boyabat Şubeleri

Boyabat ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Boyabat ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Boyabat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.