Mng Kargo Bucak Şubesi

Adres

Oğuzhan Mahallesi Hoca Ahmet Yasevi Caddesi No: 38/A Bucak Burdur

Telefon

0 248 315 6494

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bucak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bucak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bucak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Bucak şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif vasıtalarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Bucak Şubesi'ne yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bucak Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Bucak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Bucak Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bucak Şubeleri

Bucak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bucak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yürütebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Bucak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.