Mng Kargo Buldan Şubesi

Adres

Çarşı Mahallesi Çarşı Caddesi No: 18 Buldan Denizli

Telefon

0 258 431 2997

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Buldan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Buldan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Buldan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Buldan şubesinin adresine uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota çizdirmek için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Buldan Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Buldan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Buldan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Buldan Şubeleri

Buldan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Buldan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak da alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Buldan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.