Mng Kargo Burhaniye Şubesi

Adres

Mahkeme Mahallesi Taylı Caddesi No: 37/A Burhaniye Balıkesir

Telefon

0 266 412 5920

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Burhaniye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Burhaniye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Burhaniye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Burhaniye şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif vasıtalarla varabilirsiniz.

Yukarıda detayları verilen Burhaniye şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Burhaniye Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım önerileri Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Burhaniye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Burhaniye Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Burhaniye Şubeleri

Burhaniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Burhaniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak altında bulunan büyütece dokunun. Takip numarası doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Burhaniye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.