Mng Kargo Burhaniye Şubesi

Adres

Mahkeme Mahallesi Taylı Caddesi No: 37/A Burhaniye Balıkesir

Telefon

0 266 412 5920

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Burhaniye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Burhaniye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Burhaniye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Burhaniye şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif vasıtalarla varabilirsiniz.

Yukarıda detayları verilen Burhaniye şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Burhaniye Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım önerileri Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Burhaniye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Burhaniye Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Burhaniye Şubeleri

Burhaniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Burhaniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Burhaniye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.