Mng Kargo Çankırı Şubesi

Adres

Abdulhalik Renda Mahallesi Menekşe Sitesi A Blok No: 51 Merkez Çankırı

Telefon

0 376 212 1788

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çankırı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çankırı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çankırı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Çankırı Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Çankırı ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere Google Haritalar yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çankırı Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu güzergahlar Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Çankırı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çankırı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Çankırı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.