Mng Kargo Çarşamba Şubesi

Adres

Sungurlu Mahallesi Sungurlu Caddesi No: 12/F Çarşamba Samsun

Telefon

0 362 833 3756

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çarşamba Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çarşamba Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çarşamba Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Çarşamba şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa arabanızla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Çarşamba şubesine yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi ve diğer öneriler aslında belli değişkenlere bağlıdır:

  • Yol tarifini etkileyebilen konular
  • Yola çıkış noktanız
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapanan yollar
  • Yol çalışmaları
  • Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çarşamba Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Çarşamba Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çarşamba Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çarşamba Şubeleri

Çarşamba ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çarşamba ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Çarşamba Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.