Mng Kargo Çatalca Şubesi

Adres

Ferhat Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 47/A Çatalca İstanbul

Telefon

0 212 789 3937

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çatalca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çatalca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çatalca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Çatalca şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Çatalca ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak üzere Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çatalca Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çatalca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Çatalca Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çatalca Şubeleri

Çatalca ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çatalca ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip sürdürebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Çatalca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.