Mng Kargo Çatalca Şubesi

Adres

Ferhat Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 47/A Çatalca İstanbul

Telefon

0 212 789 3937

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çatalca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çatalca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çatalca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Çatalca şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Çatalca ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak üzere Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çatalca Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çatalca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Çatalca Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çatalca Şubeleri

Çatalca ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çatalca ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Çatalca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.