Mng Kargo Çaycuma Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı No: 43/A Çaycuma Zonguldak

Telefon

0 372 615 2039

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çaycuma Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çaycuma Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çaycuma Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Çaycuma şubesinin bulunduğu yere yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Çaycuma şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler çoğunlukla altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çaycuma Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafiği ve yolların kapalı olma durumları da göz önüne alınarak ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çaycuma Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Çaycuma Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çaycuma Şubeleri

Çaycuma ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çaycuma ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra hemen sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çaycuma Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.