Mng Kargo Çayeli Şubesi

Adres

Eski Pazar Mahallesi Hopa Caddesi Emniyet Müdürlüğü Yanı No: 61/A Çayeli Rize

Telefon

0 464 532 6130

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çayeli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çayeli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çayeli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Çayeli şubesine uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Çayeli şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çayeli Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları trafik de dikkate alınarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çayeli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Çayeli Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çayeli Şubeleri

Çayeli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çayeli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak da sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çayeli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.