Mng Kargo Çayırova Şubesi

Adres

Çayırova Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No: 33 Çayırova Kocaeli

Telefon

0 262 744 5674

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çayırova Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çayırova Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çayırova Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Çayırova şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Mng Kargo Çayırova şubesinin adresine yol tarifi almak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çayırova Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çayırova Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çayırova Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çayırova Şubeleri

Çayırova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çayırova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak da hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Çayırova Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.