Mng Kargo Çayırova Şubesi

Adres

Çayırova Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No: 33 Çayırova Kocaeli

Telefon

0 262 744 5674

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çayırova Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çayırova Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çayırova Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Çayırova şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Mng Kargo Çayırova şubesinin adresine yol tarifi almak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çayırova Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çayırova Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çayırova Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çayırova Şubeleri

Çayırova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çayırova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Sonuca ulaşmak için hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Çayırova Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.