Mng Kargo Çeşme Şubesi

Adres

16 Eylül Mahallesi 3005. Sokak No: 3/A Çeşme İzmir

Telefon

0 232 712 1700

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çeşme Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çeşme Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çeşme Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Çeşme şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı taşıtlarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Çeşme ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota sormak için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genellikle her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Yola çıkış noktanız
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapanan yollar
  4. Yol çalışmaları
  5. Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çeşme Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tarifler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Çeşme Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çeşme Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çeşme Şubeleri

Çeşme ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çeşme ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu yaptıktan sonra alttaki büyütece dokunun. Takip numaranız hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını unuttuysanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çeşme Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.