Mng Kargo Ceyhan Şubesi

Adres

Türlübaş Mahallesi Adana Caddesi No: 24/A Ceyhan Adana

Telefon

0 322 612 4206

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ceyhan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ceyhan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ceyhan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Ceyhan Şubesi'nin bulunduğu yere uzaktaysanız alternatif vasıtalarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ceyhan ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Adres tarifi ve güzergah çizimleri çoğunlukla altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Trafik yoğunluğu, yol çalışmaları, güzergah uzunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ceyhan Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Ceyhan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Ceyhan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ceyhan Şubeleri

Ceyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ceyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için sağ taraftaki büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Ceyhan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.