Mng Kargo Çine Şubesi

Adres

Hamidabat Mahallesi Mehmet Yavaş Caddesi No: 99 Çine Aydın

Telefon

0 256 711 3303

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çine Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çine Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çine Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Çine şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif vesaitle gidebilirsiniz. Çine Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çine Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar, yöntemler, öneriler ve trafik durum bilgisi haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Çine Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çine Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çine Şubeleri

Çine ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çine ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip sürdürebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son adım olarak sağındaki veya altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz problem değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Çine Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.