Mng Kargo Çivril Şubesi

Adres

Çatlar Mahallesi Murat Uysaloğlu Caddesi No: 11 Çivril Denizli

Telefon

0 258 713 2700

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çivril Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çivril Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çivril Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Çivril şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı vasıtalarla erişim sağlayabilirsiniz.

Çivril ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çivril Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Çivril Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çivril Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çivril Şubeleri

Çivril ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çivril ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra hemen sağındaki büyütece dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiyseniz o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Çivril Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.