Mng Kargo Çivril Şubesi

Adres

Çatlar Mahallesi Murat Uysaloğlu Caddesi No: 11 Çivril Denizli

Telefon

0 258 713 2700

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çivril Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çivril Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çivril Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Çivril şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı vasıtalarla erişim sağlayabilirsiniz.

Çivril ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çivril Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Çivril Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çivril Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çivril Şubeleri

Çivril ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çivril ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemiz üzerinden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip yapmanız mümkün.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun akabinde alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çivril Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.