Mng Kargo Cizre Şubesi

Adres

Dicle Mahallesi Eski Hastane Caddesi Semih Apt. No: 5 Cizre Şırnak

Telefon

0 486 617 0202

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cizre Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cizre Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cizre Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Cizre şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Cizre şubesine yol tarifi sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cizre Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu rotalar Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Cizre Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Cizre Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Cizre Şubeleri

Cizre ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Cizre ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunun akabinde altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Cizre Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.