Mng Kargo Dadaşkent Şubesi

Adres

1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Caddesi No: 1/B Aziziye Erzurum

Telefon

0 442 329 0022

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dadaşkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dadaşkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dadaşkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Dadaşkent şubesinin adresine yürüme mesafesinde değilseniz farklı taşıtlarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifi almak için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dadaşkent Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Dadaşkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Dadaşkent Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Aziziye Şubeleri

Aziziye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aziziye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak da alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Dadaşkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.