Mng Kargo Dadaşkent Şubesi

Adres

1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Caddesi No: 1/B Aziziye Erzurum

Telefon

0 442 329 0022

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dadaşkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dadaşkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dadaşkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Dadaşkent şubesinin adresine yürüme mesafesinde değilseniz farklı taşıtlarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifi almak için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dadaşkent Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Dadaşkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Dadaşkent Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Aziziye Şubeleri

Aziziye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aziziye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip sürdürebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun ardından sağ taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Dadaşkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.