Mng Kargo Dalaman Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 2. Sokak Doğukan Apt. No: 8 Dalaman Muğla

Telefon

0 252 692 3803

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dalaman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dalaman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dalaman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Dalaman şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Dalaman şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dalaman Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi rotaların trafik durumlarına da bakılarak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Dalaman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Dalaman Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Dalaman Şubeleri

Dalaman ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dalaman ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Dalaman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.