Mng Kargo Darıca Şubesi

Adres

Osmangazi Mahallesi Tuzla Caddesi No: 324 Darıca Kocaeli

Telefon

0 262 653 1345

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Darıca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Darıca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Darıca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Darıca şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla varabilirsiniz.
Detayları sayfanın başında belirtilen Darıca şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Darıca Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Darıca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Darıca Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Darıca Şubeleri

Darıca ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Darıca ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu yaptıktan sonra sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Darıca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.