Mng Kargo Datça Şubesi

Adres

İskele Mahallesi 62/1 Sokak No: 3/1 Datça Muğla

Telefon

0 252 712 8003

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Datça Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Datça Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Datça Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Datça şubesinin bulunduğu adrese yaya gidebilecek halde değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Datça şubesine yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullanmaktayız. Çizilen rotalar ile araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi önerilen alternatifler genel olarak altta yer alan değişkenlere bağlıdır:

  1. Güzergahın yoğunluğu
  2. Uzaklık
  3. Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Datça Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım önerileri harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Datça Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Datça Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Datça Şubeleri

Datça ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Datça ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Datça Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.