Mng Kargo Defne Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Caddesi Sefa Apartmanı No: 38/D Merkez Hatay

Telefon

0 326 214 0071

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Defne Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Defne Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Defne Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Defne Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Defne Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Defne Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Defne Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Defne Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi yapmanız mümkün. Ayrıca kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Defne Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.