Mng Kargo Demre Şubesi

Adres

Gökyazı Mahallesi Noelbaba Caddesi 6. Sokak Öztürk Apartmanı No: 4 Kale Demre Antalya

Telefon

0 242 871 7334

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Demre Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Demre Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Demre Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Demre şubesine yürüyebilecek halde değilseniz farklı vasıtalarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Demre şubesine yol tarifi sormak için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Demre Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Demre Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Demre Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Demre Şubeleri

Demre ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Demre ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı bilmiyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Demre Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.