Mng Kargo Develi Şubesi

Adres

İzmirli Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Manolya Apt. No: 75/A Develi Kayseri

Telefon

0 352 621 0052

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Develi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Develi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Develi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Develi şubesinin bulunduğu yere yaya gidilemiyorsa toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Develi şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk. Develi Şubesi'ne ve diğer kargo şubelerine önerilen yol tarifleri çoğunlukla altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

Konumunuz, mesafeniz ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Develi Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Develi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Develi Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Develi Şubeleri

Develi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Develi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Develi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.