Mng Kargo Dilovası Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Gürbulak İş Merkezi No: 6 Dilovası Kocaeli

Telefon

0 262 754 1291

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dilovası Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dilovası Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dilovası Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Dilovası şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dilovası Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Dilovası Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Dilovası Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Dilovası Şubeleri

Dilovası ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dilovası ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Sonuca ulaşmak için hemen yanındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Dilovası Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.