Mng Kargo Dilovası Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Gürbulak İş Merkezi No: 6 Dilovası Kocaeli

Telefon

0 262 754 1291

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dilovası Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dilovası Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dilovası Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Dilovası şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dilovası Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Dilovası Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Dilovası Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Dilovası Şubeleri

Dilovası ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dilovası ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Dilovası Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.