Mng Kargo Dinar Şubesi

Adres

Adliye Mahallesi Gürcan Sokak No: 3 Dinar Afyonkarahisar

Telefon

0 272 353 5810

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dinar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dinar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dinar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Dinar şubesine yürüme mesafesinde değilseniz arabayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Dinar şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dinar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi trafik durumuna da bakılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Dinar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Dinar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Dinar Şubeleri

Dinar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dinar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Dinar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.