Mng Kargo Dörtyol Şubesi

Adres

Sanayi Mahallesi Garaj Altı 2. Sokak No: 5 Dörtyol Hatay

Telefon

0 326 712 3384

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dörtyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dörtyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dörtyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış adresini seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Dörtyol şubesine yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifini sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dörtyol Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Dörtyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Dörtyol Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Dörtyol Şubeleri

Dörtyol ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dörtyol ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak hemen sağındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Dörtyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.