Mng Kargo Düzce Şubesi

Adres

Kültür Mahallesi Çevre Yolu Üzeri Kahvecioğlu Apartmanı No: 64 Merkez Düzce

Telefon

0 380 524 1306

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Düzce Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Düzce Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Düzce Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Düzce şubesine uzak bir konumdaysanız toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Düzce şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Düzce Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tarifler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleriniz ve trafik durumu sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Düzce Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Düzce Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takip yürütebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Düzce Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.