Mng Kargo Erbaa Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Erek Caddesi No: 58 Erbaa Tokat

Telefon

0 356 715 8223

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erbaa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erbaa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erbaa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç konumunu girin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Erbaa Şubesi'ne yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erbaa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz yolların trafik durumu da gözetilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Erbaa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Erbaa Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Erbaa Şubeleri

Erbaa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erbaa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Akabinde hemen sağındaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Erbaa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.