Mng Kargo Erbaa Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Erek Caddesi No: 58 Erbaa Tokat

Telefon

0 356 715 8223

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erbaa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erbaa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erbaa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç konumunu girin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Erbaa Şubesi'ne yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erbaa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz yolların trafik durumu da gözetilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Erbaa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Erbaa Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Erbaa Şubeleri

Erbaa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erbaa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Genellikle online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Erbaa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.