Mng Kargo Erciş Şubesi

Adres

Kışla Mahallesi Candaş Sokak Cahit Apartmanı Altı No: 16/B Erciş Van

Telefon

0 432 351 6299

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erciş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erciş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erciş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Erciş şubesine uzaktaysanız alternatif vesaitle giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifialmak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erciş Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları trafik de dikkate alınarak harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Erciş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Erciş Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Erciş Şubeleri

Erciş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erciş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için hemen sağındaki büyütece dokunun. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Erciş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.