Mng Kargo Erdek Şubesi

Adres

Yalı Mahallesi Okul Caddesi No: 24/A Erdek Balıkesir

Telefon

0 266 845 6090

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erdek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erdek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erdek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Erdek şubesine yürüyebilecek halde değilseniz alternatif vesaitle ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifi sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erdek Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Erdek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Erdek Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Erdek Şubeleri

Erdek ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erdek ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için hemen sağındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Erdek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.