Mng Kargo Erdemli Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Sebahattin Çakmakoğlu Caddesi 1. Plaj Yolu M. Erdem Aprtmanı No: 3/B Erdemli Mersin

Telefon

0 324 515 6186

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erdemli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erdemli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erdemli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Erdemli şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Sadece Mng Kargo'ya değil tüm kargo firmalarına önerilen yol tarifleri çoğunlukla belirli faktörlere bağlıdır:

Bulunduğunuz yer, varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu, kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erdemli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Erdemli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Erdemli Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Erdemli Şubeleri

Erdemli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erdemli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Akabinde sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Erdemli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.