Mng Kargo Erdemli Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Sebahattin Çakmakoğlu Caddesi 1. Plaj Yolu M. Erdem Aprtmanı No: 3/B Erdemli Mersin

Telefon

0 324 515 6186

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erdemli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erdemli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erdemli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Erdemli şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Sadece Mng Kargo'ya değil tüm kargo firmalarına önerilen yol tarifleri çoğunlukla belirli faktörlere bağlıdır:

Bulunduğunuz yer, varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu, kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erdemli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Erdemli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Erdemli Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Erdemli Şubeleri

Erdemli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erdemli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonucu görmek için altında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Erdemli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.