Mng Kargo Ergani Şubesi

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 15 Ergani Diyarbakır

Telefon

0 412 611 0920

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ergani Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ergani Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ergani Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Ergani Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak varabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ergani Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Ergani Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Ergani Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ergani Şubeleri

Ergani ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ergani ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için hemen yanındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Ergani Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.