Mng Kargo Fatsa Şubesi

Adres

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Anadolu Sokak No: 18/A Fatsa Ordu

Telefon

0 452 423 3737

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fatsa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fatsa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fatsa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Fatsa Şubesi'nin konumuna yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Fatsa şubesine rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fatsa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi trafik de hesaba katılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Fatsa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Fatsa Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Fatsa Şubeleri

Fatsa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatsa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonuca ulaşmak için sağ taraftaki büyütece dokunun. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Fatsa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.