Mng Kargo Finike Şubesi

Adres

Yeni Mahalle 504. Sokak Yener Apartmanı No: 12 Finike Antalya

Telefon

0 242 855 4541

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Finike Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Finike Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Finike Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Finike şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız farklı vasıtalarla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.
Finike ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Finike Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Finike Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Finike Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Finike Şubeleri

Finike ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Finike ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Finike Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.