Mng Kargo Finike Şubesi

Adres

Yeni Mahalle 504. Sokak Yener Apartmanı No: 12 Finike Antalya

Telefon

0 242 855 4541

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Finike Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Finike Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Finike Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Finike şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız farklı vasıtalarla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.
Finike ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Finike Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Finike Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Finike Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Finike Şubeleri

Finike ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Finike ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Finike Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.