Mng Kargo Gazipaşa Şubesi

Adres

İstiklal Mahallesi Mehmet Oğuz Bulvarı İhsan Oğuz İş Merkezi No: 3/3 Gazipaşa Antalya

Telefon

0 242 572 7681

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gazipaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gazipaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gazipaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Gazipaşa şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Mng Kargo Gazipaşa şubesine rota çizdirmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri genellikle her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gazipaşa Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri yolların trafik durumu da gözetilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Gazipaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gazipaşa Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Gazipaşa Şubeleri

Gazipaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gazipaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Gazipaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.