Mng Kargo Gediz Şubesi

Adres

Uluoymak Mahallesi 2. Sokak No: 11/1 Gediz Kütahya

Telefon

0 274 412 5834

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gediz Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gediz Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gediz Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Gediz Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde yer almıyorsanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Gediz şubesine güzergah çizimi için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gediz Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifleri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Gediz Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Gediz Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Gediz Şubeleri

Gediz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gediz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Gediz Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.