Mng Kargo Gelibolu Şubesi

Adres

Alaaddin Mahallesi İbni Hasancık Sokak No: 10 Gelibolu Çanakkale

Telefon

0 286 566 7386

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gelibolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gelibolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gelibolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Gelibolu şubesinin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Mng Kargo Gelibolu şubesinin adresine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Haritalar sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gelibolu Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Gelibolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Gelibolu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Gelibolu Şubeleri

Gelibolu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gelibolu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gelibolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.