Mng Kargo Gemlik Şubesi

Adres

Hamidiye Mahallesi İstiklal Caddesi Fırın Sokak No: 7/1 Gemlik Bursa

Telefon

0 224 512 3021

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gemlik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gemlik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gemlik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Gemlik Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Gemlik şubesine yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Burada verilen yol tarifi çoğunlukla farklı faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Yola çıkış noktası
  2. Sıkışık güzergah
  3. İdari uygulamalar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gemlik Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Gemlik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gemlik Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Gemlik Şubeleri

Gemlik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gemlik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra altında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Gemlik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.