Mng Kargo Gemlik Şubesi

Adres

Hamidiye Mahallesi İstiklal Caddesi Fırın Sokak No: 7/1 Gemlik Bursa

Telefon

0 224 512 3021

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gemlik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gemlik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gemlik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Gemlik Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Gemlik şubesine yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Burada verilen yol tarifi çoğunlukla farklı faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Yola çıkış noktası
  2. Sıkışık güzergah
  3. İdari uygulamalar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gemlik Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Gemlik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gemlik Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Gemlik Şubeleri

Gemlik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gemlik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip sürdürebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Gemlik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.