Mng Kargo Gerede Şubesi

Adres

Orta Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi No: 32/A Gerede Bolu

Telefon

0 374 311 2594

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gerede Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gerede Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gerede Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Gerede şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız farklı vasıtalarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Gerede şubesine rota sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gerede Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Gerede Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Gerede Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Gerede Şubeleri

Gerede ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gerede ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Gerede Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.