Mng Kargo Germiyan Şubesi

Adres

Selvi Mahallesi Derbent Sokak No: 9 Merkez Kütahya

Telefon

0 274 223 2783

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Germiyan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Germiyan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Germiyan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Germiyan şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Germiyan Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifialmak için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Germiyan Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Germiyan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Germiyan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Germiyan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.