Mng Kargo Gölbaşı Şubesi

Adres

Seğmenler Mahallesi Ankara Caddesi No: 75/B Gölbaşı Ankara

Telefon

0 312 485 2167

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gölbaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gölbaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gölbaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Gölbaşı şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Gölbaşı şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gölbaşı Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gölbaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gölbaşı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Gölbaşı Şubeleri

Gölbaşı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunun ardından altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Gölbaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.