Mng Kargo Göle Şubesi

Adres

Kubilaybey Mahallesi Oltu Caddesi No: 31 Göle Ardahan

Telefon

0 478 411 2518

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Göle Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Göle Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Göle Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Göle şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Göle Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine ulaşım için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Göle Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Göle Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Göle Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Göle Şubeleri

Göle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Göle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bunun akabinde hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Göle Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.