Mng Kargo Gönen Şubesi

Adres

Kurtuluş Mahallesi Hüseyin Tümer Caddesi No: 63/A Gönen Balıkesir

Telefon

0 266 772 6040

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gönen Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gönen Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gönen Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Gönen şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Gönen şubesine yol tarifi sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz. Yol tarifi ve şubeye ulaşım önerileri genellikle her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlıdır:

  • Yol tarifi ve rotayı etkileyebilen hususlar
  • Trafik yoğunluğu
  • Yol çalışmaları
  • Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gönen Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifleri Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları ekranda belirecektir.

Mng Kargo Gönen Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gönen Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Gönen Şubeleri

Gönen ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gönen ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son adım olarak sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Gönen Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.