Mng Kargo Görele Şubesi

Adres

Kumyalı Mahallesi Yüzbaşı Temel Kuğuoğlu Bulvarı No: 37/A Görele Giresun

Telefon

0 454 513 2414

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Görele Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Görele Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Görele Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Görele şubesine yürüme mesafesinde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Görele şubesine rota sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Görele Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu rotalar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı yol trafik bilgileri ile birlikte ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Görele Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Görele Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Görele Şubeleri

Görele ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Görele ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Görele Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.