Mng Kargo Gümüşhane Şubesi

Adres

Karaer Mahallesi Fuadiye Caddesi No: 7/A Merkez Gümüşhane

Telefon

0 456 213 6379

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gümüşhane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gümüşhane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gümüşhane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Gümüşhane şubesinin adresine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye güzergah çizdirmek için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gümüşhane Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tarifler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Gümüşhane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Gümüşhane Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı sağ taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı unuttuysanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gümüşhane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.