Mng Kargo Güneşkaya Şubesi

Adres

Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 34/A-B Saray Tekirdağ

Telefon

0 282 768 0181

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Güneşkaya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Güneşkaya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Güneşkaya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Güneşkaya şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye güzergah çizimi için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Güneşkaya Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Güneşkaya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Güneşkaya Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Saray Şubeleri

Saray ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Saray ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak altında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Güneşkaya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.