Mng Kargo Gürlek Şubesi

Adres

Organize Sanayi Bölgesi No: 4 Honaz Denizli

Telefon

0 258 269 1831

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gürlek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gürlek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gürlek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Gürlek şubesine uzak bir konumdaysanız farklı taşıtlarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gürlek Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Gürlek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gürlek Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Honaz Şubeleri

Honaz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Honaz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Akabinde alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gürlek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.