Mng Kargo Hakkari Şubesi

Adres

Pehlivan Mahallesi Çevre Yolu 808. Sokak Oktay Yeşil Apartmanı No: 88 Merkez Hakkari

Telefon

0 438 211 0770

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hakkari Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hakkari Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hakkari Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Hakkari şubesine uzaktaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Hakkari Şubesi'ne rota sormak için Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Google tarafından önerilen yol tarifleri aslında her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hakkari Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Hakkari Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Hakkari Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Hakkari Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.