Mng Kargo Hakkari Şubesi

Adres

Pehlivan Mahallesi Çevre Yolu 808. Sokak Oktay Yeşil Apartmanı No: 88 Merkez Hakkari

Telefon

0 438 211 0770

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hakkari Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hakkari Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hakkari Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Hakkari şubesine uzaktaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Hakkari Şubesi'ne rota sormak için Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Google tarafından önerilen yol tarifleri aslında her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hakkari Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Hakkari Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Hakkari Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Hakkari Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.